24/7 Hotline (w sprawach serwisu): +48 660 702 702 / Biuro:+48 58 55 33 611biuro@giatech.pl
Kontakt

Instalacje paliwowe i LPG

Niezawodna, sprawna i bezpieczna instalacja paliwowa to cel wszystkich właścicieli stacji benzynowych. Dzięki proponowanym przez GIA Polska rozwiązaniom cel ten jest w zasiągu ręki każdego z naszych klientów.

Planujesz budować stację? Podpowiemy Ci jakie rozwiązania są najlepsze.

Jesteśmy nastawieni na aktywne doradztwo i stosowanie elastycznych rozwiązań w zależności od wymagań klienta oraz z zachowaniem obowiązujących wytycznych i rygorów prawnych.

Instalacje paliwowe i LPG

Technologia

Wykonujemy instalacje paliwowe w oparciu o rury z tworzyw sztucznych (technologia zgrzewana), stali nierdzewnej (AdBlue®) oraz rur stalowych
w przypadku instalacji LPG.

Nasi pracownicy posiadają certyfikaty i doświadczenie światowych liderów wytwórców rurociągów, takich jak:

  • Brugg (Flexwell),
  • Franklin Fueling Systems (UPP)
  • KPS Petrol Pipe System

Zespoły montażowe GIA wykonują kilkanaście nowych instalacji rocznie na terenie całej Polski, a średni czas wykonania instalacji to 10-15 dni.

Dodatkowo oferujemy systemy monitorujące szczelność zbiorników i rurociągów. Więcej informacji na temat proponowanych produktów.

Zakres naszych usług obejmuje również realizację instalacji ochrony katodowej zbiorników paliwowych celem ochrony przed naturalnymi, korozjotwórczymi warunkami środowisk elektrolitycznych (ziemia, woda).

Instalacje paliwowe GIA

Instalacje paliwowe

Instalacje paliwowe GIA Polska

Instalacje paliwowe

Instalacje paliwowe

Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms